Přihláška

Pomocí této přihlášky můžete přihlásit své dítě do sportovního kroužku v rámci vaší školy.

Prohlášení

  • Jsem informován/a, že Regionální sport, z. s. zpracovává osobní údaje dle pravidel uvedených v podmínkách kroužku, které jsou uvedeny na webových stránkách www.sportveskolach.cz.
  • Jsem informován/a, že poskytované osobní údaje jsou správcem Regionálním sportem, z. s., zpracovávány na základě právního důvodu plnění smlouvy za účelem vedení evidence a komunikace se žákem, resp. jeho/jejím zákonným zástupcem, a s tím souvisejícími činnostmi. Tyto osobní údaje budou správcem zpracovávány po dobu maximálně deseti let a nebudou předávány žádným zpracovatelům vyjma subjektu, který údaje zpracovává na DPP a subjektu jehož produkt společnost využívá pro mailing a jen výhradně za účelem zasílání komunikačních sdělení Regionálního sportu, z. s.
  • Souhlas se zpracováním osobních údajů – pořizování a zveřejňování fotografií. Informace naleznete zde.

Je-li udělován souhlas, tento lze kdykoliv odvolat. V takovém případě se obraťte na zástupce Regionálního sportu, z. s. na gabrielova.marta.cus@gmail.com.

Projekt je hrazen z dotačních prostředků Jihomoravského kraje.

* Povinný údaj

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací